VELIKO IZNENAĐENJE: Gorica porazila Dinamo u pripremnoj utakmici!

Gorica srušila Dinamo! Ogromno iznenađenje dogodilo se danas u Maksimiru. Ekipa HNK Gorice je u pripremnom dvoboju na Maksimiru porazila aktualnog prvaka Dinamo! Rezultat je poslije 90 minuta bio 3:2 za momke iz Velike Gorice.

Obje momčadi su krenule u susret s kombiniranom postavom a prvi su poveli izabranici Igor Jovičevića, Lovro Majer je pogodio za 1:0 već u 20. minuti. Prednost  Modrih je trajala do 39. minute, Joey Suk poravnava na 1:1, s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. Nastavak je ponudio puno uzbuđenja, Cherif Ndiaye u 52. minuti propustio realizirati kazneni udarac ali se iskupio devet minuta kasnije i poentirao za 1:2!

Susret je riješen pred kraj, igrala se 79. minuta a mladi litvanski veznjak Paulius Golubickas pogađa za nedostižnih 1:3. Konačan rezultat od 2:3 postavio je Mario Ćuže sedam minuta prije isteka regularnog dijela.

Dinamo je nakon pobjede nad Osijekom (2:1) upisao poraz dok je ovo Gorici prva pobjeda nad hrvatskim prvakom.

Početnih 11 Dinama: Josipović – Hajrović, Ivanušec, Leovac, Šutalo, Franjić, Moharrami, Marin, Moro, Petković, Šutalo

Početnih 11 Gorice: Kahlina – Musa, Steenvoorden, Krizmanić, Čabraja , Kalik, Babec, Hamad, Suk, Dvorneković,  Ndiaye.

STRAŠAN IGRAČ IZ BAYERA: BUDUĆA SVJETSKA ZVIJEZDA IZJEDNAČILA BUDESLIGAŠKI REKORD POSTAVLJEN PRIJE POLA STOLJEĆA!

Modrić dirnuo Španjolsku: Teško bolesnom dječaku dao najljepši rođendanski poklon