VESELO NA ANFIELDU: Pogledajte prekrasan pogodak Manea i veliku pogrešku Alissona!

Završilo je prvo poluvrijeme u velikom dvoboju Liverpoola i Manchester Uniteda. Rezultat je 1:1 nakon prvih 45 minuta, a navijači su zaista uživali na Anfieldu. Liverpool je poveo ali gosti su se vratili…

Domaćin je poveo preko Manea. Fantastično ga je pronašao pomalo zaboravljeni Fabinho, a Mane je sam izašao pred De Geom koje je bez problema matirao. No, u 33. minuti veliku pogrešku radi Alisson Becker, vratar Liverpoola. United je fino ubacio s lijeve strane u šesnaesterac, a Becker je dosta loše odbio loptu. Sve je to odlično ispratio Lingard koji donosi izjednačenje.

Liverpoolu treba pobjeda iz ovog dvoboja inače će Manchester City opet preuzeti čelnu poziciju u Premiershipu. S druge strane United traži povratak u top 4, ali Mourinho sigurno nije zadoovljan s onim što rade njegovi igrači ove sezone.