U ovim trenucima igra se veliki talijanski derbi između Juventusa i Milana u Torinu, a Rebić i društvo imaju veliko vodstvo.

Rossoneri su poveli preko mladog Brahima Diaza koji je zabio u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Inače, radi se o igraču Real Madrida koji je na posudbi u Milanu. Gotovo svi igrači Juventusa bili su uvjereni kako je igrač Milana dirao loptu rukom prije gola, ali VAR nije vidio ništa neregularnog. Milan nakon prvih 45 minuta odlazi s velikom predošću.

Milan je mogao i povisiti prednost ali je Franck Kessie promašio kazneni udarac. I kada se činilo da će se Juventus podignuti, uslijedio je novi šok za Andreu Pirla i domaće.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić je zabio za 2:0 u 78. minuti prekasno naciljevši gornji kut nemoćnog golmana Sczesnya. Njegov gol će biti kandidat za najljepši pogodak u Serie A ove sezone. Zaista euro pogodak našeg Rebinatora! Na konačnih 3:0 postavio je branič Tomori.

KAŽU DA JE ČUDO OD IGRAČA: DINAMO KUPUJE JEDNOG OD NAJVEĆIH TALENATA U REGIJI!