Rijeka i Hajduk odigrali su susret 34. kola HNL-a. Jadranski derbi zaključen je rezultatom 3:0 za splitski sastav. Hajduk je sve riješio u prvom poluvremenu. Marko Livaja zabio je u 13. minuti iz penala, da bi u 37. povećao na 2:0. Konačni rezultat u 41. minuti postavio je Dino Mikanović.

U 56. izravni crveni karton zbog udaranja laktom dobio je riječki napadač Josip Drmić. Rijeka Danas piše kako je uoči Jadranskog derbija nekoliko raketa lansirano prema ulazu na južnu tribinu na kojoj se nalazi Torcida. Video možete pronaći ovdje.

Hajduk je došao na 69 bodova, jedan manje od vodećeg Dinama koji od 20 sati igra protiv Osijeka koji je, pak, treći sa 65 bodova. Rijeka se nalazi na četvrtom mjestu sa 61 bodom.

BOMBA IZ PORTUGALA: BENFICA KUPILA HRVATA ZA 5 MILIJUNA EURA!