Nedjeljni program utakmica Serie A otvorili su Parma i Atalanta. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić započeo je dvoboj u početnom sastavu kluba iz Bergama, zabio pogodak i zamijenjen je u 54. minuti.

Parma je povela preko ponajboljeg pojedinca Gervinha u sedmoj minuti, ali je njihova prednost potrajala samo do 24. minute kada poravnava bivši Hajdukov veznjak. Kapetan Alejandro Gomez je pronašao veznjaka Vatrenih, Pašalić se sjajno oslobodio čuvara tako što mu je gurnio loptu kroz noge i poentirao.

U nastavku utakmice Atalanti je pobjedu osigurao kolumbijski napadač Zapata s dva pogotka, prvi je zabio u 75. minuti, konačnih 3:1 je postavio u sudačkoj nadoknadi. Ovim slavljem Atalanta se približila Milanu koji drži četvrto mjesto na svega tri boda te ima velike šanse za plasman u Ligu prvaka iduće sezone.

Pogodak Marija Pašalića pogledajte od 3:00 minute.