U ovim trenucima igra se dvoboj Bundeslige između Stuttgarta i Mainza, a za domaću ekipu igra naš reprezentativac Borna Sosa.

Japanski nogometaš Hiroki Ito doveo je Stuttgart u vodstvo u 21. minuti nakon asistencije Orel Mangale. No, domaćina je šokirao Alexander Hack koji zabija pred kraj poluvremena. S rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

A onda se u 51. minuti ukazao bivši igrač Dinama, Borna Sosa. Stuttgart je povukao sjajan protunapad preko Mangale koji pronalazi Sosu na lijevoj strani, a ovaj se sjurio prema golu i neobranjivo opalio kraj vratara Mainza.

Braniči gostiju kao da su očekivali da će Borna nabaciti nekome u 16-ercu ali je tu pokazao sjajnu inteligenciju te postigao prvijenac u dresu Stuttgarta.

IGRA NOGOMET KARIJERE: EUROPSKI VELIKAN U SIJEČNJU DOVODI MARKA LIVAJU?!