Jose Mourinho vratio se na ‘svoj’ Stamford Bridge 311 dana nakon što je dobio otkaz i odmah doživio pravi debakl. U bojama Manchester Uniteda poražen je 4:0, a to mu je tek drugi put u karijeri da je njegova momčad primila 4 ili više golova (prvi put u porazu 5:3 od Tottenhama u prvom mjesecu prošle godine).

Momčad Uniteda kapitulirala je već prvoj minuti, kada je grešku obrane iskoristio Pedro. Drugi pogodak pao je nakon kornera, a strijelac je bio Gary Cahill u 21. minuti. Preostala dva gola za Chelsea postigli su Eden Hazard (62) i N’Golo Kanté (70).

Nakon utakmice trener Crvenih vragova, Jose Mourinho istaknuo je kako su ih koštale velike pogreške u obrani.

Po završetku susreta dogodila se i jedna zamljiva situacija u kojoj je Mourinho prilikom rukovanja Conteu uputio nekoliko riječi. Naime, Mourinho je bio nezadovoljan kada je Talijan u jednom trenutku napumpavao atmosferu na tribinama podižući ruke i urlajući kraj terena.

To se ne radi na 4:0 nego na eventualno 1:0, ovo je sramotno – otkriva Sky Sports.