Većina navijača Vatrenih složit će se kako je Dalićev popis za Katar prošao s najmanje negativnih reakcija. U domaćoj javnosti dvoumilo se samo između Kristijana Jakića i Josipa Mišića te napadača Budimira i Čolaka odnosno Muse.

A upravo ovaj potonji zabija i za vrijeme Svjetskog prvenstva. Naime, u Portugalu se još uvijek igra profesionalni nogomet. Tako je Benfica danas igrala susret 1. kola Liga kupa protiv Estrele te je pobijedila 3:2. Utakmica se nije igrala na Luzu nego na Benficinom pomoćnom stadionu u Leiriji.

Benfica je povela u 13. minuti golom hrvatskog napadača Petra Muse nakon sjajne akcije čitave momčadi. Benfica je s nekoliko brzih dodavanja izludjela obranu Estrele, a Musa je preciznim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio za 1:0.

Estrela je izjednačila devet minuta kasnije, Benfica je potom povela 3:1, a poraz gostiju ublažio je Henrique duboko u sudačkoj nadoknadi.

Musi je ovo bio šesti gol u 18. nastupu za Benficu ove sezone. Uoči Dalićevog proširenog popisa igrača za Katar spominjalo ga se i u kontekstu potencijalnog reprezentativca, ali 24-godišnjak ipak nije bio ni na širem popisu izbornika.