VIDEO DANA: Poznati talijanski voditelj je nakon Rebićevog gola zaplakao i trčao po studiju

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao je svoje prve pogotke u dresu talijanskog velikana Milana i donio mu pobjedu 3:2 (0:1) pred domaćim navijačima protiv Udinesea u utakmici 20. kola talijanske Serie A, odigranoj u nedjelju na San Siru. Pobjedu je s velikim veseljem doživio Tiziano Crudeli, piše index.hr.

Gosti su poveli u 6. minuti kad je Danac Jens Stryger Larsen iskoristio loše istrčavanje milanskog vratara Gianluigija Donnarumme i pogodio nebranjenu mrežu. Milan je u igru vratio Ante Rebić svojim prvim pogotkom u 48. minuti, a asistirao mu je Conti. Francuz Theo Hernandez donio je vodstvo Milanu u 72. minuti. U 85. minuti Kevin Lasagna je izjednačio na 2:2.

U trećoj minuti sudačke nadoknade, u posljednjoj akciji na utakmici, Ante Rebić je primio loptu na 20-ak metara, na rubu kaznenog prostora lažnjakom prevario braniča Udinesea te s 15-ak metara preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut za osmu ovosezonsku pobjedu Milana i za euforiju među njegovim navijačima.

Jedan od njih je sigurno i poznati talijanski televizijski voditelj i sportski novinar Tiziano Crudeli, inače poznat po svom jedinstvenom načinu komentiranja, strastvenom i emotivnom.

Nakon Rebićevog gola Crudeli se emotivno slomio i uhvatio za glavu u nevjerici. Zaplakao je od sreće, otrčao krug po studiju i plačući od sreće vikao Rebićevo ime.

Milan se s 28 bodova privremeno probio na osmo mjesto, dok je Udinese s 24 boda ostao na 13. poziciji. Vodeći Juventus ima 48 bodova, dva više od Intera i tri više od Lazija.

OVO JE ZBILJA NEVJEROJATNO: MODRIĆ JE TAJ TRENUTAK ČEKAO ČAK SEDAM I POL GODINA!

PEP DAO BLAGOSLOV ZA ORGIJE: IGRAČI CITYJA U DVORAC DOVELI 22 INSTAGRAM MODELA

TO JE NOGOMET: Tri gola za četiri minuta? U Turskoj je sve moguće!