Španjolska je s dosta problema došla do sva tri boda na gostovanju u Gruziji. Junak susreta bio je Dani Olmo, bivši nogometaš Dinama…

Tradicionalno su dominirali u posjedu, ali nikako nisu moglo probiti “bunker”. A onda im se dogodio i šok. Naime, Gruzija je uspjela povesti kad je Kiteishvili izašao sam ispred Simona i sjajno pogodio za 1:0 i veliko slavlje domaćih navijača.

Španjolska je ipak početkom drugog dijela poravnala, Jordi Alba je centrirao s lijeve strane, a gol za 1:1 postigao je Torres i činilo se da će lagano do preokreta, no Gruzija se sjajno branila.

I onda, u 92. minuti, čudesna reakcija Danija Olma. Potegnuo je s nekih 25 metara sa sredine, golman ju je dirao vršcima prstiju, ali gol nije uspio spriječiti. Španjolska ima četiri boda, Švedska tri, Grčka jedan, Kosovo i Gruzija su bez bodova.