Očekivali su navijači Liverpoola kako će njihovi ljubimci startati s dvije lagane pobjede protiv Fulhama i Crystal Palacea, ali Liverpool je u te dvije utakmice remizirao!

U prvom kolu odigrana je luda utakmica u Londonu kod Fulhama, koja je završila 2:2. A danas je u sklopu drugog kola Liverpool pred svojim navijačima kiksao protiv Crystal Palacea 1:1.

Izabranici Patricka Vieire poveli su u 32. minuti preko sjajnog Zahe kojem je asistirao Eberechi Eze. S tim rezultatom se otišlo na predah, a veliku glupost napravio je novi igrač Liverpoola, Darwin Nunez, koji je u 57. minuti dobio direktni crveni karton.

Može se slobodno reći kako je Urugvajac bio isprovociran od strane jednog igrača Palacea, ali je njegova reakcija bila katastrofalna. Naime, Nunez je glavom opalio protivnika po licu. Ta scena mnoge je podsjetila na potez Zinedine Zidanea kontra Marca Materazzija u finalu Svjetskog prvenstva 2006. godine.

Srećom po Nuneza i ostale, Liverpool je praktički odmah izjednačio u 61. minuti preko Luisa Diaza, ali do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

BOMBA IZ NORVEŠKE: BODO UOČI DINAMA DOVEO NAJSKUPLJEG IGRAČA U POVIJESTI NORVEŠKOG NOGOMETA