Estonija i Sjeverna Makedonija su u trećem kolu Lige nacija odigrale pravu ljepoticu od susreta koja je završila rezultatom 3:3. (index.hr)

Ipak, utakmicu je već na samom početku, točnije u trećoj minuti. obilježio autogol Martena Kuuska koji je Sjevernu Makedoniju doveo u vodstvo. Kuusk je iz veznog reda dobio povratnu loptu, okrenuo se prema svojim vratima i bez gledanja uputio dodavanje prema 18-godišnjem vrataru Karlu Heinu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL KUUSKA.

Problem je što Hein u tom trenutku nije bio na svojim vratima, nego pored njih, a lopta koju je Kuusk uputio bila je prilično jaka. Hein je krajnjim naporom pokušao stići do te lopte, ali ni uklizavanje nije pomoglo vrataru domaćih.

Estonija je utakmicu okrenula u svoju korist s dva pogotka Saarinena i jednim Liivaka, ali su Goran Pandev u 80. i Gjoko Zajkov u 87. minuti postavili konačnih 3:3.