Milanski Inter je sa stilom zaključio svoju sezonu u talijanskom prvenstvu, novi prvaci su pregazili Udinese 5:1. Autor najljepšeg pogotka na utakmici je bio naš Ivan Perišić samo sedam minuta nakon ulaska u igru.

Drugi reprezentativac Marcelo Brozović nije igrao, ali nije bilo potrebno pošto su Interovci do vrha natrpali mrežu gostiju. Perišić je prekrasno zabio u 64. minuti na asistenciju Vecina, nalazio se na lijevoj strani te iz trka opalio desnom nogom, bilo je to neobranjivo.

Ostale golove postigli su Young (8′), Eriksen (44′), Lautaro Martinez iz jedanaesterca (55′) i Lukaku u 72. minuti. Za goste je iz penala smanjio Pereyra u 79. minuti. Inter je sezonu zaključio s 91 bodom uz čak 28 pobjeda i samo tri poraza.

Brozović i Perišić sada se okreću pripremama za nadolazeće Europsko prvenstvo.