U 24. kolu francuskog prvenstva Monaco je imao teško, ali ipak uspješno, gostovanje kod Montpelliera. Danijel Subašić i njegovi suigrači slavili su 2:1.

Jako dobra utakmica

Opće je poznato kako je Montplellier izrazito domaćinska momčad te da se bodovi sa Stade de la Mossona ne uzimaju tako lagano. Monaco je na krilima Glika (16. minuta) i Mbappe (21. minuta) sve obavio u prvom dijelu, ali itekako su strepili u drugom poluvremenu. Hilton je u 48. minuti samo ublažio poraz, ali imao je domaćin strašne prilike…

Glavni junak utakmica tako je postao naš Danijel Subašić koji je još jednom pokazao da ga s razlogom guraju kao ponajboljeg golmana na svijetu!

Uostalom, reakcija njegovog trenera najbolje govori koliko ga cijeni.

Podržavate li ovu suludu ideju? Evo zašto Barcelona i Real žele pokrenuti Super ligu!