Nesvakidašnja situacija dogodila se u uzvratu osmine finala CONCACAF Lige prvaka između Tigresa i Alianze, čiji je junak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postao golman meksičkog kluba.

Alianza je u prvom susretu kod kuće pobijedila 2:1, a u uzvratu je Tigres već do 23. minute vodio 3:0 golovima bivšeg igrača West Hama Ennera Valencije, nekadašnjeg napadača Marseillea Andre-Pierrea Gignaca, koji je zabio dva pogotka.

Međutim, golovima Juana Carlosa Portilla u 33. i 42. minuti gosti iz San Salvadora smanjili su na 3:2, što je bio rezultat koji ih je vodio u četvrtfinale zbog dva postignuta gola u gostima.

Izdržala je Alianza napade Meksikanaca sve do 94. minute, a onda joj je sa zvukom sirene presudio golman Ignacio Guzman.

Slobodan udarac s desne strane izveo je bivši igrač Napolija, Valencije i Hoffenheima Eduardo Vargas te savršeno ubacio u srce šesnaesterca, gdje je Guzman sjajno skočio i glavom zabio za pobjedu 4:2 te odveo Tigres u četvrtfinale.

Malo je reći da je zavladala prava ludnica na stadionu Universitario.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE