U ovim trenucima igra se veliki milanski derbi između AC Milana i FC Intera. Odmah na početku utakmice vidjeli smo dva gola.

Od hrvatskih nogometaša na terenu se nalaze Marcelo Brozović i Ivan Perišić dok je Ante Rebić na klupi.

Inter je poveo već u 11. minuti preko bivšeg igrača Milana, Hakana Calhanoglua koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke. Turčin je vrlo burno proslavio gol što se nije svidjelo navijačima Milana na stadionu. Samo šest minuta poslije Milan je poravnao na 1:1. Autogol je zabio Stefan de Vrij poslije ubačaja Tonalija iz slobodnog udarca i skoka Tomorija.

A u 27. minuti glavni sudac Doveri pokazao je još jednom na bijelu točku za Inter, ali ovog puta lopte se uhvatio napadač Lautaro Martinez umjesto Calhanoglua. No, njegov udarac je pročitao rumunjski vratar Tatarusanu koji odlično brani.

Milan: Tatarusanu – Calabria, Kjaer, Tomori, Ballo Toure – Tonali, Kessie – Krunić, Diaz, Leao – Ibrahimović

Inter. Handanovič – Škriniar, De Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović, Calhanoglu, Perišić – Džeko, Martinez

DRŽI SE, MAJSTORE: HRVATSKI REPREZENTATIVAC IZGUBIO SVIJEST NA TREINGU!