Filip Uremović i njegov Rubin Kazan senzacionalno su svladali Zenit iz St. Petersburga 2:1 u sklopu 21. kola ruskog prvenstva.

Rubin je poveo preko Despotovića koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke. Na 1:1 poravnava Sardar Azmoun, a pobjednički gol za Rubin postiže Makarov u 94. minuti. Da stvar bude još gora po navijače Zenita njihovi ljubimci su promašili jedanaesterac u 99. minuti.

Osim po velikoj pobjedi Rubina, susret će biti upamćen i po jednoj ružnoj sceni na travnjaku u kojoj su sudjelovali Filip Uremović i Leon Musajev. Obojica su krenuli na istu loptu. Uremović je u toj akciji dobio kopačkom suigrača u glavu, no Musajev je još gore prošao nakon što ga je hrvatski branič glavom udario u zube i izbio mu ih.

Sve se dogodilo u ranoj fazi utakmice, u 14. minuti. Uremović je mogao nastaviti susret i odigrao je svih 90 minuta. Musajev je nakon tog starta ubrzo zamijenjen.