U ovim trenucima igra se susret 11. kola engleskog Premiershipa između Chelseaja i Leeds Uniteda, a ukoliko Bluesi ne slavi, veliki  tragičar bi mogao biti napadač  Timo Werner.

Gosti su poveli u Londonu na samom početku utakmice preko Patrick Barmforda, a stvari na početak trebao je vratiti upravo njemačkki napadač Werner. No, bivši igrač RB Leipziga je u devetoj minuti uspio promašiti nemoguće. Nakon izvedenog kornera, lopta se u petercu odbila do njemačkog napadača no inače odlični strijelac nije uspio svladati Mesliera.

Werner je inače dosada zabio četiri pogotka te dodao dvije asistencije, nakon sjajnih partija u matičnom Stuttgart prešao je u RB Leipzig. Tamo je nastavio s odličnim igrama te je menadžer Frank Lampard odlučio angažirati ofenzivca Elfa.

Nijemac je stigao na Stamford Bridge za velikih 47 milijuna funti, ovakvi promašaji mu se ne bi smjeli događati. Stvari je popravio Olivier Giroud kada je u 27. minuti poravnao na 1:1.

TRANSFER BOMBA NA POMOLU: KAPETAN HAJDUKA NAPUŠTA POLJUD I SELI U DRUGOG HRVATSKOG PRVOLIGAŠA?!