Je li taj Stefano Pioli doista takav čudotvorac? Čovjek je preuzeo Inter u studenom i otad u 11 utakmica upisao deset pobjeda i jedan poraz, još u drugom susretu, 2. prosinca 3:0 od Napolija.

Otad je Inter nanizao Spartu, Genou, Sassuolo, Lazio, Udinese, Chievo, Bolognu, Palermo i Pescaru.

Inter dominira!

Večeras je na San Siru rutinski svladana Pescara s 3:0. Brozović je ubacio, a D’Ambrosio pogodio u 23. minuti, Perišić ubacio, a Joao Mario iz blizine gurnuo u mrežu u 43., a Eder je na Icardijevu asistenciju u 73. potvrdio pobjedu.

Brozović je nekoliko puta pokušao iz vana, igrao je 90 minuta, dok je kao i uvijek opasni Perišić zamijenjen u 71. Inter je tako na ljestvici preskočio Lazio.

Chievo je u Rimu iznenadio Lazio i pobijedio s 1:0 golom Inglesea u 90. minuti. Senad Lulić igrao je cijeli susret za Lazio, i to na lijevoj strani napada u formaciji 4-3-3, uz Đorđevića i Felipea Andersona.