Vrlo zanimljivu utakmicu vidjeli smo u Koprivnici između Slaven Belupa i Hajduka iz Splita. Domaćini su došli do vrijedne pobjede 2:1.

Splićani su poveli u 13. minuti preko Edouka koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke. Zanimljivo, ovdje smo vidjeli negativnu stranu VAR-a jer smo morali čekati oko pet minuta da glavni sudac donese konačnu odluku. No, ona je bila ispravna.

I kad se pomislilo da će Hajduk otići na odmor s prednošću, u napadu Belupa ukazao se Bačelić Grgić koji sjajno pogađa glavom za 1:1. Treba istaknuti da je u 37. minuti isključen igrač Hajduka, a to je Stanko Jurić koji je dobio drugi žuti karton.

Slaven je pritiskao Splićane ali nisu bili uspješni u ofenzivi dok je Hajduk čak imao i stativu. No, onda se u 88. minuti ukazao fantastični Ivan Krstanović koji je prekrasnim projektilom srušio Hajduk i tako Tudoru nanio njegov prvi poraz.

TRANSFER ŽIVOTA: MARCELO BROZOVIĆ POTPISUJE ZA NAJVEĆI KLUB NA SVIJETU!?