Dosadno prvo i zanimljivo drugo poluvrijeme odigrali su Dinamo i Hajduk. Modri su slavili s 1:0, a pogodak odluke postigao je poljski igrač Damian Kadzior fenomenalnim slobodnjakom u 49. minuti.

Modri su ovom pobjedom došli na fantastičnih 45 bodova u 18 odigranih utakmica. Dinamo je tako jesen odradio na zaista perfektan način. Imaju 14 pobjeda, 3 remija te jedan poraz protiv Rijeke. Tu je i odlično odrađena europska jesen u Europa ligi gdje je hrvatski prvak osvojio svoju skupinu bez poraza pored Fenerbahčea, Spartaka iz Trnave i Anderlechta.

Nenad Bjelica svakako može biti zadoovljan s onim što je njegova momčad napravila, a sada odlaze na zasluženi odmor.

No, navijači gostujuće momčadi imaju zanimljivu teoriju. Naime, oni smatraju kako ih je glavni sudac, Ivan Bebek, oštetio kod pogotka Kadziora.  Branič Hajduka, Mikulić, neoprezno je startao na Kadziora, ali on se nije previše bunio na sučevu odluku.

Ipak, navijači smatraju kako to uopće nije bio prekršaj. Slažete li se s njima? Pogledajte sumnjivu situaciju!