U ovim trenucima igra se utakmica Play-offa Europske lige između Slavije Prag i Legije iz Varšave, a u prvih 45 minuta zablistao je naš Josip Juranović.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:2. Legija je povela u 20. minuti preko Mahir Emrelija, ali u 33. minuti zabija Alexander Bah za izjednačenje. I onda se ukazao Juranović u 37. minuti te spektakularnim pogotkom vratio vodstvo Legiji.

Hrvatski reprezentativac je na svojoj polovici uzeo loptu koju su njegovi suigrači izbili iz kaznenog prostora pa onda povukao 40-ak metara i došao na udaljenost s koje može opaliti po golu Slavije.

Čim je dobio priliku, Juranović je i zapucao, a golman češke momčadi samo je pogledom ispratio loptu koju je hrvatski desni bek neobranjivo pospremio u njegov gol. U sudačkoj nadoknadi Lukas Masopust je šokirao Legiju te golom donio novo izjednačenje.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK JURANOVIĆA.