Večeras na rasporedu imamo dvije zaostale utakmice 18. kola talijanske Serie A. U prvoj utakmici Juve je svladao Crotone 0:2, a u 20:45 Milan gostuje kod Bologne. Ove dvije utakmice su bile odgođene zbog odigravanja talijanskog Superkupa.

Mandžukić srušio bunker

Prvi dio je završio 0:0, a Crotone je uglavnom čekao priliku iz kontranapada dok je Juve uporno, ali neuspješno, tražio propust u obrani. Fascinantan je podatak da su igrači Juventusa imali čak 80% posjed lopte u nogama.

Ipak, bunker je srušio hrvatski napadač Mario Mandžukić u 60. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Higuain u 74. minuti. Mandžukić se odlično snašao na poziciju lijevog krila i još jednom oduševio svoje navijače. Drugi naš igrač u redovima Juventusa, Marko Pjaca, igrao je do 89. minute. Imao je nekoliko prilika, ali lopta nije htjela u gol. Unatoč tome mnogi kažu da je bio odličan na terenu.

Gigant iz Torina nakon ove utakmice ima čak +7 bodova ispred Rome.