Strašnu utakmicu večeras su odigrali Juventus i Roma u sklopu osmog kola talijanske Serie A. ‘Stara dama’ slavila je s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Keana.

Ključni trenutak dogodio se u 16. minuti kada je Kean iskoristio ubačaj s lijeve strane i pospremio loptu iza leđa Patricija za vodstvo od 1:0. A onda se pred kraj prvog poluvremena dogodila čudna situacija koja je itekako obilježila utakmicu.

Igrala se 43. minuta kada se Chiellini oklizuno i poklonio loptu gostima, a prema golu se sjurio Abraham. Danilo ga je zaustavio, kako se čini prekršajem, a u nastavku akcije lopta je stigla do Mhhitaryana kojeg je srušio Szczesny, da bi lopta ponovno stigla do Abrahama koji je zatresao mrežu.

No, sudac Orsato je pokazao na bijelu točku i nije priznao gol Romi koji je zabio Abraham iz gužve. Ta situacija je razbjesnila i Josea Mourinha koji je podivljao i urlao na četvrtog suca. Da stvar bude gora po Romu pobrinuo se Szczesny i obranio penal Verteoutu kojem je to bio prvi neuspješan pokušaj s bijele točke u dresu Rome.