U 4. kolu grupne faze Europske Lige danas su igrali Fiorentina i Slovan Liberec. Kao i što se očekivalo, domaćin je bez većih problema upisao novu pobjedu. Upisali su visoku pobjedu 3-0

Jedan od junaka Fiorentine bio je i naš Nikola Kalinić, koji nastavlja svoju sjajnu formu. Na stadionu Artemio Franchi do prvog pogotka čekalo se točno 30 minuta kada iz jedanaesterca domaćine u vodstvo dovodi sjajni slovenski nogometaš Josip Iličić. Dvije minute prije kraja prvog dijela Ilićić sjajno asistira našem Kaliniću koji bez većih problema povisuje rezultat na 2-0.

Konačni rezultat postavlja Cristoforo. Kalinić je napustio utakmicu u 86. minuti u gromoglasni pljesak oduševljene publike koja obožava svog killera.