VIDEO Kovačić nasrnuo na Allija u rijetko viđenom ispadu bijesa

Chelsea je kao gost slavio protiv Tottenhama 2:0 u 18. kolu Premiershipa. Veliki londonski derbi za četvrto mjesto i Ligu prvaka riješio je Willian s dva gola, u 12. minuti i iz penala u 49. minuti prvog poluvremena. Jedan od najboljih na terenu je bio Kovačić.

Mateo Kovačić upisao je asistenciju kod prvog pogotka Bluesa, kojima je posao bio olakšan od 62. minute kada je direktni crveni karton dobio Son zbog udaranja Rudigera sa zemlje.

Hrvatski reprezentativac osim još jedne sjajne partije u dresu Chelseaja, skrenuo je pažnju na sebe u 43. minuti susreta kad je ušao u sukob s Dele Allijem.

Kovačić napravio profesionalni prekršaj nad engleskim reprezentativcem, ovaj mu je nešto dobacio i nastao je kaos na travnjaku. Inače dosta miran, Kovačić je potpuno planuo, sasuo Alliju u lice nekoliko psovki i umalo isprovocirao veći sukob.

Veći incident, ipak, spriječili su ostali igrači Chelseaja i Tottenhama, a glavni sudac Anthony Taylor obojicu je kaznio žutim kartonom.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku sukoba Kovačića i Allija možete pogledati OVDJE.

TOLIKO GA CIJENE: REAL MADRID ĆE MODRIĆU NAKON KARIJERE PONUDITI OVAJ POSAO!

KAKVE ZVIJERKE: Luka Modrić i realovci dobili nove Audije!

NIJEMCI: REBIĆ NAPUŠTA MILAN, VEĆ JE ODRADIO LIJEČNIČKE PREGLEDE S NOVIM KLUBOM