U ovim trenucima igra se posljednje kolo njemačke Bundeslige. Hrvatski napadač, Andrej Kramarić, ima gostovanje sa svojim Hoffenheimom kod Borussije Dortmund.

‘Žutima’ ova utakmica nema posebnog značaja jer se zna da će sezonu završiti na drugom mjestu, odmah iza goropadnog Bayern Munchena. No, za Hoffenheim je bitna utakmica jer bi eventualnom pobjedom mogli skočiti na šesto mjesto koje vodi u grupnu fazu Europske lige.

A početak je izvrstan. Već u 8. minuti prekrasan pogodak zabio je Andrej Kramarić. Isti igrač povisio je rezultat u 30. minuti. U isto vrijeme se igra dvoboj Wolfsburg – Bayern, a gosti iz Munchena imaju 0:1 nakon pola sata igre… Pogodak Kramrića možete pogledati OVDJE.

DALMATINSKI HUMOR JE SPEKTAKL: POGLEDAJTE ŠTO NAVIJAČI HAJDUKA PIŠU NAKON TRAGEDIJE PROTIV LOKOMOTIVE…

SVAĐA NA TRENINGU BARCELONE: Potukli se Messi i Griezmann!