Alen Halilović (23) napokon je našao klub u kojem poprilično igra u kontinuitetu. U prošlom kolu nizozemske Eredivisie njegov je Heerenveen igrao sa ADO Den Haagom, a Halilović ušao u 68′ i u dvadesetak minuta totalno obilježio utakmicu. (24sata)

Završilo je 2-2, Den Haag je pretposljednji i rezultat nije bogzna što za Heerenveen, ali ni taj jedan bod ne bi osvojili da hrvatski veznjak nije zabio nakon samo devet minuta u igri, a stigao je i napraviti rusvaj u klupskom fast-foodu.

Čim je ušao u igru Alen je nakon jednog driblinga s desne strane svom snagom opalio po lopti koja je otišla daleko od vratiju pa završila u ‘ćevabdžinici’ iza gola, srušila pakete sa chipsom i ostalim grickalicama i pošteno najprije uplašila, a onda nasmijala cure iz klupskog ‘Food & Drinks’ kutka.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE

TKO JE HRVATSKI NAPADAČ KOJI DOMINIRA U HIT-MOMČADI EUROPSKE LIGE? Nikad niste čuli za njega, a još uvijek može nastupati za Hrvatsku!