Oni i dalje melju! Leipzig je novak u Bundesligi, a igra kao pravi šampion. Danas su sredili Schalke 2:1 i tako ostali +3 ispred Bayerna.

Werner je već u drugoj minuti doveo domaćine u vodstvo iz jedanaesterca, a Kolašinac je izjednačio u 31. minuti. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

Kolašinac će početkom drugog dijela biti koban za svoje suigrače jer će u 47. minuti postići autogol.

Zaista je nevjerojatno da momčad poput Leipziga mirno plovi njemačkom ligom. Nevjerojatno je da u 13 utakmica još uvijek nemaju poraz! Dobra okolnost po njih je ta da ne igraju Europu pa su odmorni za Bundesligu.

Posebno ih je ovog tjedna pohvalio igrač Toni Kroos, igrač Real Madrida koji je oduševljen njihovom izvedbom. Spomenuo je kako je Leipzig sastavljen od mladih igrača, koji su nepoznati većini nogometnih fanova.