Rijeka i Hajduk na Rujevici graju utakmicu 34. kola Prve HNL. Domaćin više nema šanse okititi se titulom, no utakmica je itekako važna za splitsku momčad koja se još uvijek nada postati prvak Hrvatske.

Pratit će se ona i u Zagrebu gdje se u večernjem terminu sastaju Dinamo i Osijek, a u slučaju lošeg rezultata Hajduka, Dinamo bi uz pobjedu protiv Osijeka večeras mogao podići trofej namijenjen najboljoj momčadi lige.

Hajduk je poveo u 11. minuti golom Marka Livaje iz penala. Krovinović je tukao, Krešića je lopta pogodila u ruku u 16 metara i nakon pregleda VAR-snimke sudac je pokazao na bijelu točku. Livaja je efektno zabio s 11 metara, a onda je gestom provocirao Armadu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO PRVOG GOLA LIVAJE

Marko Livaja je u 37. zabio i za 2:0, još jedan predivan gol splitskog majstora. Za nevjerojatnih 0:3 u 41. minuti je zabio Mikanović.