Aktualni engleski doprvak Liverpool uz puno muke došao je do tri boda protiv Newcastlea na Anfieldu. Redsi su slavili 2:1, a pobjednički pogodak postigao je Fabio Carvalho u osmoj minuti nadoknade.

Svrake su povele u 38. minuti golom Alexandera Isaka, a izjednačio je Roberto Firmino u 61. minuti. U nastavku susreta Redsi su dominirali, imali su više od 70 posto posjeda lopte, uputili su 18 udaraca, gosti pet, te imali 13 kornera, gosti niti jedan, ali sve do osme minute nadoknade nisu uspjeli zabiti i drugi gol.

Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Salah je ubacio iz kornera, a Carvalho u gužvi zabio za pobjedu. Trener Liverpoola Jurgen Klopp burno je proslavio sretnu pobjedu. Zaletio se prema najvatrenijim navijačima Liverpoola iza gola i podizanjem ruke dirigirao je njihovim navijanjem.

MOŽETE LI POGODITI? SAMO TRI HNL KLUBA SU SINOĆ ČESTITALA DINAMU NA ULASKU U LIGU PRVAKA!