“Real Madrid neće odustati sve dok matematički možemo do naslova”, rekao je trener Zidane prije nekoliko dana. Igrači su ga ozbiljno shvatili te su danas slavili na gostovanju kod ove sezone jako dobrog Eibara.

Tvrda utakmica

Real je poveo u 34. minuti nakon što je Luka fantastičnom dubinskom loptom izbacio Portugalca, kojem nije bilo teško zakucati za 1:0.

Eibar se nije predao. U 50. minuti Ivan Ramis nakon kornera koristi uspavanost Realove obrane i iz blizine posrema loptu u mrežu. Šest minuta prije kraja Ronaldo glavom pod prečku posprema jedan ubačaj i nakon toga Eibar se više nije imao snage vratiti.

Utakmicu je obilježio uspješni povratak našeg Luke Modrića koji je uz Ronalda bio najbolji igrač na terenu. Luka je zaigrao nakon točno mjesec dana. Čarobnjak se vratio…