U derbiju 26. kola Serie A Inter je poražen na San Siru od Rome s 3:1. Odličan nastup Rimljana koji su na kraju stigli do važne pobjede za nastavak pozitivne serije i odvajanje od Napolija koji je kiksao protiv Atalante…

Nainggolan pokazao klasu

Fascinira koliki zapravo doprinos donosi neumorni belgijski veznjak, Radja Nainggolan. Čovjek bi pomislio da igra napadač s obzirom kako redovito trpa protivničke mreže. Večeras je na meniju bio indisponirani Inter.

U sjajnom dvoboju gosti su došli do vodstva već u 12. minuti, a glavni akter je “Ninja”, koji je sjajno pogodi s ruba kaznenog prostora. Isti igrač povisuje rezultat u 56. minuti, bio je to spektakularni solo pogodak Nainggolana. U 81. minuti Perišić asistira Icardiju, koji smanjuje rezultat na 1:2.

Ipak, sve nade domaćina bile su gotove u 85. minuti kada iz jedanaesterca za 1:3 pogađa Perotti.

Od ostalih utakmica treba izdvojiti gostujuću pobjedu Milana kod Sassuola 0:1 pogotkom Bacce. Lazio je kod kuće istim rezultatom slavio protiv Udinesea. U posljednjem susretu 26. kola u ponedjeljak se sastaju Fiorentina i Torino. Na tablici vodi Juventus sa 66 bodova, Roma je druga sa sedam bodova manje, a treći je Napoli sa 54 boda.