Nogometaši francuskog doprvaka PSG-a završili su grupnu fazu visokom pobjedom protiv Club Bruggea. Bilo je 4:1 za Parižane.

Već u prvom poluvremenu vidjeli smo pravi show Mbappea i društva. Kylian Mbappe zabio je dva gola, a kod trećeg gola asistirao je Messiju koji je prekrasno zabio za 3:0. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. U drugom dijelu Messi je zabio još jedan gol, dok je Mats Rits ublažio poraz belgijskog kluba.

U drugoj utakmici RB Leipzig je iznenađujuće slavio protiv favoriziranog Manchester Citya 2:1. Golove za njemačkog prvoligaša postigli su Dominik Szoboszlai i Andre Silva.  Za goste jedini gol zabio je Mahrez. Kod Leipziga je igrao Joško Gvardiol dok je Dani Olmo još uvijek izvan stroja.

Što se tiče tablice, odavno je bilo poznato da je Manchester City osvojio skupinu A, dok je PSG kao drugoplasirani osigurao nokaut fazu. U Europsku ligu ide RB Leipzig. Ždrijeb osmine finala Lige prvaka održat će se idući tjedan u ponedjeljak.

NOVI SRAMOTNI DOKAZI: U JAVNOST PROCURILO ŠTO SU DINAMU PJEVALI LIVAJA I DANIJEL SUBAŠIĆ!

NIJEMCI OBJAVILI ŠOKANTAN POPIS NOGOMETAŠA I DJELATNIKA KOJI SU KOLABIRALI ILI UMRLI POSLJEDNJIH MJESECI