Večeras su kompletirane prve utakmice osmine finala Lige prvaka, a vrlo neobičnu utakmicu odigrali su Atalanta i Real Madrid.

‘Kraljevi’ su slavili 0:1 pogotkom u 86. minuti, a jedini gol postigao je lijevi bek Ferland Mendy. Radi se o 25-godišnjaku koji je istisnuo legendarnog Marcela iz prvih 11. Također treba istaknuti kako je ovaj gol namjestio hrvatski velikan Luka Modrić.

Po mnogima ključni trenutak utakmice dogodio se u 18. minuti. Mendy je pobjegao, Freuler ga je stigao na vrhu kaznenog prostora i srušio ga, a sudac je smatrao da je to bila izgledna situacija za gol i isključio je igrača domaćih. Trener Gasperini je poludio na tu odluku.

Dodajmo kako je gostujuću pobjedu ostavio i Manchester City koji je svladao Borussiju M’gladbach s 2:0. Uzvratni susreti igraju se 16. ožujka.