Sad već bivši igrač Hajduka, Luka Vušković, nije se dobro proveo u visokom gostujućem porazu Radomiaka kod Korona Kielcea.

Naime, Luka je u 19. minuti postigao autogol kada je loše reagirao na ubacivanje s desne strane. Pri tome je prevario vlastitog golmana i ubacio loptu u svoj gol za vodstvo Korone 1-0.

Do kraja utakmice protivnici su postigli još tri gola. Prvo je Trejo u 28. minuti udvostručio prednost Korone. Do kraja susreta je dva gola zabio Bjelorus Yevgeni Shikavka.

Autogol pogledajte OVDJE.

Podsjećamo, Luka Vušković bit će najskuplji transfert u povijesti Hajduka kada se on realizira između Bilih i Tottenhama na kraju ove sezone. U pitanju je gotovo 14 milijuna eura za 17-godišnjeg hajdukovca.

Sada je na posudbi u poljskom klubu u kojem je skupio 10 nastupa, a zabio je dva gola te upisao jednu asistenciju.