Danas su odigrane preostale utakmice 28. kola Serie A. Nikola Kalinić po tko zna koji put je spasio svoju Fiorentinu. Od ostalih utakmica treba izdvojiti visoku pobjedu Intera nad Atalantom. Icardi i društvo slavili su 7:1. Po hat trick upisali su Icardi i Banega.

Spasitelj Kalinić

Fiorentina je ugostila Cagliari, koji je bio vrlo zahtjevan protivnik. Tek su ih srušili u 92. minuti. Viole su dominirale cijelu utakmicu, ali pogodak je došao na sam kraj utakmice.

Fascinira podatak kako su domaćini imali čak 26 šuteva prema golu! Cagliari je, naravno, čekao prigodu iz kontre. Dodajmo kako je Badelj ušao s klupe tek u 79. minuti.

Kako smo u uvodu napomenuli, Inter je stigao do sjajne pobjede protiv iznenađenja prvenstva, Atalante. Utrpali su im čak sedam golova! Briljirali su Icardi i Banega. Perišić je igrao do 82. minute, a zamijenio ga je Eder.

Trener Napolija Sarri „bocnuo“ Juventus: Možda smo svi ludi