Ivan Perišić opet je glavni igrač velikog Intera. Čudesni hrvatski nogometaš zabio je gol u pobjedi Nerazzurra protiv Chieva (3:1) u 20. kolu Serie A.

Gosti su poveli golom Sergija Pellissiera u 34. nakon asistencije Valtera Birsa, ali je izjednačio Mauro Icardi u 69. minuti.

Perišić opet junak

A onda, u 86. minuti Perišić je sjajno prošao po lijevoj strani i prekrasno pogodio za preokret. Time je, nakon Juventusa, Milana, Udinesea, ponovno podigao i spasio svoju momčad, koja je do kraja uspjela povisiti na 3:1 golom Edera s ruba šesnaesterca poslije asistencije Rodriga Palacija.

Inter se ovom pobjedom izjednačio s Milanom na petom mjestu, ali Rossoneri imaju dvije utakmice manje. Giganti iz Milana imaju po 36 bodova.