Vatreno je bilo prije točno tri dana u glavnom gradu Srbije, Beogradu. Tamo su snage odmjerili Srbija i Portugal. Cristiano Ronaldo naizgled postiže pogodak za veliku pobjedu aktualnog europskog prvaka ali nizozemski suci nisu vidjeli kako je lopta prešla crtu.

Na kraju se piše remi 2:2 i podjela bodova. Kvalifikacije su tako nastavljene danas pa je tako Srbija slavila na gostovanju kod Azerbajdžana gdje je junak utakmice bio dvostruki strijelac Aleksandar Mitrović. S druge pak strane Portugal je morao do Luksemburga.

Cristiano i društvo slavili su 3:1 iako su bili u zaostatku od 30. minute. Ronaldo se upisao u strijelce kada je zabio za potpuni preokret Portugala. No, pri rezultatu 2:1 CR se itekako obrukao.

Naime, igrala se 78. minuta kada je igrač Luksemburga neshvatljivo dodao loptu usamljenom Ronaldu koji se potom sjurio na vrata domaćina. No, sjajni vratar Anthony Moris uspio mu je obraniti dva prava zicera. Eh, malo je falilo da bude kobno…