Slaven Belupo došao je do druge pobjede u sezoni. Nakon što su kod kuće razbili Istru s visokih 5:1, sada su na gostovanju kod Varaždina uzeli puni plijen. Nakon utakmice mogli smo vidjeti presretnog Tomislava Stipića, trenera ekipe iz Koprivnice.

Vodeći pogodak za goste postigao je Ivan Krstanović u 18. minuti, a strijelac za 2:0 bio je Stipe Bačelić-Grgić u 50. minuti. Utješni gol za Varaždin postigao je Vinko Petrović nakon fantastične solo akcije. Varaždinci su do kraja imali priliju da dođu do boda ali obrana Belupa je odlično reagirala.

A aktualni trener Slaven Belupa, Tomislav Stipić, nastavlja oduševljavati navijače pa je tako tijekom utakmice pokazao koliko je sretan zbog pogotka svoje momčadi. Njegova ekipa igra jako dobro pa ni ne čudi što su neporaženi u nekim vrlo teškim dvobojima.