Nogometaši Manchester Uniteda izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su na Old Traffordu pobijedili Barcelonu sa 2-1 nakon što je prvi susret završio 2-2.

Dalje ide i Union Berlin koji je nakon amsterdamskih 0-0, u uzvratu porazio Ajax sa 3-1 uz sjajnu predstavu hrvatskog reprezentativca Josipa Juranovića koji je postigao pogodak i upisao asistenciju. “Crveni vragovi” su u derbiju večeri preokretom na Old Traffordu porazili Barcu sa 2-1 i ukupnim rezultatom 4-3 prošli dalje.

Barcelona je povela u 18. minuti golom Roberta Lewandowskog iz kaznenog udarca i do kraja poluvremena Španjolci su držali prednost. Međutim, u nastavku susreta ManU je okrenuo rezultat golovima Freda u 47. minuti i Antonyja u 73. minuti.

Plasman u osminu finala izborio je i njemački Union Berlin. Nakon što je susret u Amsterdamu završio bez golova, Union je u Berlinu pobijedio Ajax sa 3-1. Za najbolje analize kliknite OVDJE.