Bayern Munchen je na gostovanju u 16. kolu njemačke Bundeslige slavio kod Wolfsburga rezultatom 2:1.

Bivši hrvatski kapetan i izbornik Niko Kovač tako nije uspio zaustaviti aktualne prvake i svoj bivši klub. Bayern je u vodstvo doveo Jamal Musiala u 33. minuti, a deset minuta kasnije podebljao ga je Harry Kane.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Englez je sjajno naciljao same rašlje s 20 metara i Wolfsburgov golman bio je potpuno nemoćan. Do kraja prvog dijela Maximilian Arnold uspio je samo ublažiti poraz svoje ekipe. Nezaustavljivi Kane sada je stigao do brojke od 24 gola u 21 utakmici za bavarskog giganta.

U Bundesligi je najbolji strijelac u povijesti Tottenhama postigao nevjerojatnih 20 golova u 14 utakmica. Aktualni prvak Bayern trenutno je drugi s četiri boda i utakmicom manje od vodećeg Bayer Leverkusena.