Nogometaši Barcelone postigli su jedan pogodak što je bilo dovoljno za minimalnu pobjedu 1-0 na gostovanju kod Atletico Madrida u derbiju 16. kola španjolskog prvenstva.

Ousmane Dembele je u 22. minuti donio tri boda Barceloni, ali veliki dio posla kod tog pogotka obavio je Pedri koji se sjurio prema kaznenom prostoru kroz nekolicinu suparničkih igrača, proslijedio loptu prema Gaviju koji se dobro zagradio i dodao loptu francuskom napadaču, a ovaj preciznim udarcem pogodio donji desni kut Atleticovih vrata.

A vrlo vatreno bilo je u sudačkoj nadoknadi pred kraj utakmice pa su tako obje utakmice ostale bez jednog igrača. Razlog je fizički obračun Stefana Savića i Ferrana Torresa.

Igrala se 92. minuta kad su crnogorski reprezentativac Atletica i španjolski reprezentativac Barcelone bili u prežustrom okršaju za loptu. Uslijedilo je hrvanje, bilo je tu hvatanja za kosu i skoro je došlo do tučnjave. Obojica su zaradila crvene kartone. Za najbolje analize kliknite OVDJE.