AC Milan nastavlja loviti Napoli i Atalantu u talijanskom prvenstvu. Rebić i društvo slavili su 2:1 kod Hellas Verone.

Milan je rano poveo, u 9. minuti nespretnim autogolom Velosa, a dvije minute potom Giroud je propustio “zicer” za povećanje prednosti. Za taj promašaj gost je kažnjen u 19. minuti kada je udarac Guntera Gabbia skrenuo u vlastitu mrežu za 1-1. Taj je rezultat stajao sve do 81. minute kada se u napad ubacio Tonali i iskoristio lucidno proigravanje Ante Rebića za pobjednički pogodak.

Rebić je odigrao drugo poluvrijeme za Milan koji je s ova tri boda stigao na treće mjesto ljestvice sa 23 boda, tri manje od vodećeg Napolija, a jednim manje od druge Atalante. Verona je ostala u zoni ispadanja, 18. s pet bodova.

Ranije u nedjelju Napoli je sa 3-2 (1-1) na svom terenu svladao Bolognu. Iako je Napoli napadao čitavim tijekom susreta, povela je Bologna golom Zirkzeea (41) pred kraj prvog poluvremena. Ipak, Juan Jesus (45) je iz gužve uspio poravnati neposredno prije odlaska na odmor da bi Lozano (49) početom nastavka doveo Napoli u vodstvo.

Greškom vratara Mereta koji je primio gol iz velike udaljenosti Barrow (52) je odmah potom poravnao na 2-2, no veliku nadmoć domaćih okrunio je Osimhen (69). Nikola Moro igrao je za Bolognu od 71. minute.