Na Otoku nema pauze! Danas smo vidjeli utakmice 20. kola, a derbi ovog kola svakako je dvoboj između Liverpoola i Arsenala. Redsi su slavili s visokih 5:1, a igrač utakmica je Robnert Firmino koji je upisao HAT TRICK.

Golove za Liverpool postigli su Firmino 3x te Salah i Mane. Zanimljivo kako je Arsenal poveo u 11. minuti preko Ainsley Matiland-Nilesa, ali onda je na scenu stigao furiozni Liverpool koji je sve obavio do kraja prvog poluvremena. Naime, Redsi su na odmor otišli s prednošću od 4:1!

Prema portalu ‘whoscored’ igrač utakmice je sasvim očekivano Bobby Firmino koji je postigao Hat Trick. On je dobio praktički savršenih 9,9, a odmah pored njega je Salah koji je dobio 8,6. Dodajmo kako je u obrani Liverpoola najbolji bio naš Dejan Lovren kojeg je poznati portal nagradio s odličnih 7,0.

Liverpool nakon 20 utakmica ima čak 54 bodova, a prva pratnja im je Tottenham koj ima čak devet bodova manje! City je na zaostatku od 10 bodova no oni imaju utakmicu manje s obzirom da sutra gostuju kod slabašnog Southamptona. Veliku radost navijačima Liverpola danas je pružio Wolverhamtpon koji je u Londonu kod Tottenhama iznenađujuće slavio 3:1.