Nogometaši Dinama osigurali su “europsko proljeće” nakon što su u susretu 5. kola K skupine Europske lige u Rotterdamu pobijedili Feyenoord sa 2-0 i kolo prije kraja natjecanja po skupinama potvrdili prvo mjesto. Strijelci za Dinamo bili su Bruno Petković iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena i Lovro Majer u 52. minuti.

Dinamo je u Rotterdam doputovao kao jedini klub u Europskoj ligi koji ove sezone nije primio pogodak. U prva četiri kola “modri” su dohvatili osam bodova uz razliku pogodaka 4-0, a mrežu su uspjeli sačuvati i u Nizozemskoj pa nakon 350 minuta igre hrvatski prvak ima 6-0 razliku pogodaka i 11 bodova.

Nogometaši Dinama idućeg protivnika saznat će idući tjedan. Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici, a kako je to izgledalo pogledajte u videu:

TRANSFER BOMBA NA POMOLU: KAPETAN HAJDUKA NAPUŠTA POLJUD I SELI U DRUGOG HRVATSKOG PRVOLIGAŠA?!

SRAMOTNA ODLUKA KOJA ĆE ZGROZITI NOGOMETNI SVIJET: MESSI I BARCELONA TEŠKO SU KAŽNJENI ZBOG ODAVANJA POČASTI MARADONI

ŽELITE LI OVO U MAKSIMIRU? Nećete vjerovati koji klub prijeti Dinamu…