Gorica je u Velikoj Gorici pobijedila Hajduk 2:1 u osmom kolu SuperSport HNL-a. Splitski sastav poveo je u 62. minuti pogotkom Zvonimira Šarlije, no Velikogoričani su okrenuli u dramatičnoj završnici.

Dino Štiglec izjednačio je u 87. minuti, dok je Ante Matej Jurić u drugoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu domaćem sastavu.

Hajduku je ovo drugi uzastopni poraz u domaćem prvenstvu. Nakon što je momčad trenera Ivana Leke nanizala pet pobjeda, 2. rujna izgubila je od Istre (0:1) šokantnim golom Matea Lisice u 101. minuti. Poslije reprezentativne pauze Lekini igrači ponovno su prokockali bodove u završnici. Pogledajte kako je Torcida ispratila hajdukovce nakon drugog uzastopnog poraza.

Hajduk ima 15 bodova te je vodeći u HNL-u. Rijeka ima dva boda manje, dok je Dinamo treći s 13 bodova, ali i utakmicom manje od Splićana i Riječana.