Hrvatski reprezentativac, Andrej Kramarić, na savršeni način otvorio je novu sezonu njemačke Bundeslige. Njegov Hoffenheim slavio je 3:2 protiv Holstein Kiela, a tri pogotka postigao je upravo hrvatski napadač.

33-godišnjem napadaču trebalo je svega šest minuta nove sezone da zabije svoj prvi ovosezonski gol u Bundesligi. Grillitsch je bio srušen u šesnaestercu i nakon asistencije VAR-a sudac je dosudio penal za domaćine. Kramarić je u laganom trku došao do lopte, povaljao golmana i rutinski pogodio u nebranjeni dio gola za vodstvo Hoffenheima.

Osim toga, Kramarić je bio precizan i u 37. minuti, kada je povisio na 2:0. Kiel je u 65. minuti smanjio na 2:1 preko Alexandera Bernharsona. Kiel je u 82. minuti ostao s igračem manje nakon isključenja Kelatija, a Kramarić je brojčanu prednost iskoristio kako bi došao do hat-tricka.

Zabio je u 87. minuti svoj treći gol i odveo Hoffenheim na neuhvatljivu prednost, usprkos tome što je Kiel dvije minute kasnije smanjio na 3:2 golom Shuta Machina.

Došao je Kramarić tako do brojke od 135 golova u 286 nastupa za Hoffenheim. Njegove golove pogledajte OVDJE.

Za analizu utakmice Liverpool – Brentford kliknite OVDJE.