Real je u 14. kolu Primere pobijedio Cadizom 2:1, a od prve minute na travnjaku je bio Luka Modrić, koji je kao kapetan vodio madridsku momčad. Militao je u 40. minuti zabio za 1:0, a u 70. Kroos je dodai i drugi gol. Perez je u 82. smajio na 2:1.

Modrić je u 18. minuti publiku na Santiago Bernabeuu digao na noge kad je majstorski petom iz prve odigrao loptu. Na putu do Modrićevog suigrača Federica Valverdea lopta je prošla kroz noge Cadizovog ofenzivca Rubena Sobrina.

No, u 79. minuti je Luka Modrić imao nevjerojatnu šansu da zabije za 3:0. Vinicius Junior je sjajno prošao po lijevoj strani, poslao je povratnu na drugu vratnicu gdje je Modrić bio sam i trebao je samo ubaciti loptu u praznu mrežu. Ipak, gađao je pokraj gola. Ni Modrić nije vjerovao da je to promašio, pa se u očaju bacio na travu. Samo tri minute nakon toga Cadiz je zabio za 2:1.

‘Kraljevi’ su ovom pobjedom došli na zaostatak od svega dva boda za Barcelonom, a Modrić može mirno spavati jer promašaj svakako nije bio koban iako je Cadiz ubrzo smanjio rezultat…

TRANSFER ŽIVOTA: BORNA SOSA BIRA IZMEĐU OVA TRI KLUBA!