Večeras se igra prvi susret Play-offa Konferencijske lige između Villarreala i Hajduka. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 3:1 za španjolskog prvoligaša.

Splićani su šokirali Španjolce ranim pogotkom kada je zablistao supertalent Stipe Biuk, i to već u drugoj minuti. No, izgleda kako je to samo naljutilo domaćina. Već u 14. minuti izjednačio je Jose Luis Martinez nakon asistencije Pedrazija.

A preokret je donio Marko Livaja zabivši glavom u vlastitu mrežu. Villarreal je imao slobodni udarac na desnoj strani napada. Uslijedio je vrlo oštar centaršut Alexa Baene.

Livaja je pokušao izbiti loptu ispred suparničkog napadača, ali se loše okrenuo u zraku i poslao snažan udarac prema vlastitom golu. Lovre Kalinić je bio bespomoćan.